«Простір дружній до дітей» у селі Сасів.
Діти завжди чекають та люблять БФ «Карітас Золочів УГКЦ». Цього разу з меншими дітками ліпили вироби з пластиліну, адже ця діяльність розвиває моторику, фантазію та творчість дітей. З старшими дітьми грали у настільні ігри в яких мріяли, ділилися досвідом, відповідали на різні цікаві запитання.
В кінці заняття подарували нашим учням солодощі та канцтовари, щоб змотивувати до кращого навчання.
#карітасзолочів#карітасукраїни#простірдружнійдодитини
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/10/image-19.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/10/image-20.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/10/image-21.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/10/image-22.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/10/image-23.jpeg)