Всесвітній день дитини відзначили у нас на локації БФ «Карітас Золочів УГКЦ».
20 листопада відзначається Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.
Наші діти працювали над чарівною кулею з завданнями, де мають прописати свої права, обовʼязки та потреби. Такі заняття дозволяють дітям зрозуміти, що є для них корисно.
#карітас#карітасзолочів#карітасукраїни#пдд#простірдружнійдодитини
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-4.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-5.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-6.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-7.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-8.jpeg)