Сердечно дякуємо нашим хорошим друзям зі Швеції.
Вже не вперше наші друзі нам допомагають та надсилають нам допомогу, щиро вдячні за підтримку Orysya lyvchanyn та Jan Bjorn, кожна допомога є для нас важливою. Дякуємо всім доброчинцям, які ревно нам допомагають. Також висловлюємо подяку Олегу Паславському, Роману Крупському та Юрію Ливчанину за перевезення гуманітарної допомоги.
Разом до перемоги!
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347249838_782869270098634_6012635185441092942_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3Q9rWKmgXDcAX_PuNTV&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfAeUhNY6D_Bi6SV5PHbGczUBXhd-b5aNogiW7JR2vFsjg&oe=64E3A68B)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347250315_565848935713092_8959997881254787531_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=jgM77iT5CH8AX_8wr9K&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDyu-kudes1huHC3bhVFHNpUTdwdLWSAb4mgjVn6pgHCQ&oe=64E3A62B)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347246152_1392176988248188_770175123532881129_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=NV-ENqfhZJwAX8kiVld&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfAYb5fGzPlGV9FPXh0_vJUuMZ5q2ys30PQwqSgHNuZZ0g&oe=64E4C928)