Підтримка психологічного здоров’я дитини – це ключ здорового емоційного, соціального та психологічного благополуччя. БФ «Карітас Золочів УГКЦ» надає підтримку дитячого психолога.
Дитина – це цілий світ, це особистість зі своїм унікальним досвідом, сприйманням, фантазією. У вирішенні питань, які пов’язані з дитиною, важливо звертатись як до внутрішнього світу дитини, так і до ситуації в її оточенні. Психолог може підтримати дитину, сприяти душевній гармонізації та природному розвитку особистості, допомогти подолати страхи і тривожність.
За консультацією дорослого психолога звертається за номером телефону:
+380 96 995 85 73 – Ірина.
#карітас#карітасукраїни#карітасзолочів
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-1.jpeg)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398038574_17940183194742291_2393516977370578710_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=PU5HpTyd35QAX8UGdxA&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfBOV8MBAg22_o_xfKaeMjS5Sw-Mn_A2A3W6UV7_1nk0tw&oe=657B1AA2)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-2.jpeg)