Надаєм підтримку діткам ВПО та запрошуємо разом з батьками відвідати наші заняття.
Цього тижня на наші локації пройшла зустріч з дітьми та їхніми батьками. Ми багато говорили та мріяли, зрозуміли що у нас росте найкраща нація яке не мріє про пусті речі та свої бажання, а мріє і вірить у перемогу України!
Разом з педагогами та психологами грали різні цікаві ігри, де кожен з діток брав активну участь, також приєднувались батьки аби підтримати своїх дітей. Із задоволення провели час, випили смачного чаю з смаколиками, та запустили іскру добра та миру.
Тому у п’ятницю запрошуємо всіх діток ВПО до нас на простір дружній до дитини, на 15:30 вулиця М.Шашкевича 87.
За детальною інформацією звертайтесь на гарячу лінію +380 (63) 049 86 80.
Чекаємо усіх бажаючих!
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/344277336_457138676610283_8068045823537336092_n-1024x730.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/344796349_891691388593420_4154523791316784511_n-1024x730.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/344807554_579963150603292_3091809466725932463_n-1024x729.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/344808047_579340990956609_6836897510268889241_n-1024x727.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/344823892_6615904545095387_2366421194081393534_n-1024x730.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/344852759_821896476062914_3832220400103165203_n-1024x730.jpg)