25 листопада в Україні та світі вшановують пам’ять жертв голодомору.
Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті політики Радянського союзу щодо хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли, за різними підрахунками, від 7 до 10 мільйонів людей.\
Разом з дітками ми воготовляли свічку памʼяті, на котрій було згадано всі почуття того часу. Також обговорили цінність хлібу, як тоді від голоду помирали і дорослі, і малі діти, промовляючи своє останнє слово в житті – “хліб”.
#карітас#карітасукраїни#карітасзолочів
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-9.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-10.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-11.jpeg)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405907232_17944038764742291_5745811353010458180_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=_ucLvbmvuusAX_BEWB5&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfCd3PWwgQX67oAvFhGJvbm4sLd2dpT0f9HEAds3LrcWYA&oe=65A0B12C)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405935614_17944038773742291_585260170624304880_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=1r5NHkuzgbMAX9bucWp&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDASjggTYj18mGNZ6AHMprFN-qNv4iTHWgdoycs8NRbIg&oe=659FF9AE)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-13.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-13.jpeg)