Зустріч високоповажних гостей
6 березня декан УГКЦ капелан Лицарів Колумба золочівськоії ради #16848 отець Михайло Сукмановський разом з сотрудником храму Блж. Миколая Чарнецького отцем Ярославом Домерецьким, Володимиром Шайгеном регіональним делегатом та Любомиром Сердюком великим Лицарем золочівської ради #16848. зустріли високоповажну делегацію. Раді були вітати наших гостей:
Монсіньйор Роберт Вітілло – Генеральний секретар міжнародної міграційної комісії з осередком в Женеві.
Християн Костко – відповідальний за координування роботи міжнародної міграційної комісії в Україні.
Брус Комптон – Старший директор глобального розвитку- Католицька асоціація здоров’я США.
Юрій Малецький Голова Лицарі Колумба в Україні.
Розповіли їм про діяльність нашої парафії, спільноту Лицаріа Колумба, Блогодійний Фонд «Карітас Золочів», про нашу громадську та соціальну допомогу, також пригадали за капеланську працю . Акцент зустрічі був поставлений на розвиток та реалізацію проектів для вразливих верст населень.
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334928723_245191221176103_4679293471978957701_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334929139_793899832339570_1671448601115221710_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334929519_575617057628299_7139921400799853683_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334945078_5792586997461444_5859659238397065722_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334948527_921394779043228_3541207784174567132_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334954509_904717047407192_3878371419396283708_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334933270_220515763845166_2104925959895919281_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334945078_5792586997461444_5859659238397065722_n-1-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334957765_2587586441381936_7829469659371606557_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/03/334966636_118256171094900_2635744136218825379_n-1024x768.jpg)