Впродовж місяця кейс-менеджер БФ “Карітас Золочів УГКЦ” здійснював аналіз життєвих ситуацій та потреб бенефіціарів, щодо їх готовності до опалювального сезону.
Планування відповідних заходів, щодо їх задоволення, оскільки більшість домогосподарств не є забезпечені необхідними опалювальними матеріалами: дровами чи паливними брикетами.
Також, не всі сім’ї, які вимушено покинули свої домівки , можуть фінансово справитись з закупівлею паливних матеріалів. Тому при бажанні, можна долучитись до вирішення даної проблеми, адже наша сила – у згуртованості.
Внески можна перерахувати за наступними реквізитами:
БО БФ “Карітас Золочів УГКЦ”
ЄДРПОУ 39174506
р/р UA913052990000026008021001801 в АТ “КБ “ПриватБанк”
з призначенням Благодійна допомога.
#карітасукраїни#карітасзолочів
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-19.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-20.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-21.jpeg)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400993564_17942216486742291_4055703404382128107_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=j3h4FnBxEX8AX9TuCSU&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfAk8keCKqPOU76Y8zvn0ztpf68iTyZH4dhbTtDDXOV6iA&oe=657B5014)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-22.jpeg)