Простір дружній до дітей у селі Білий Камінь.
Продовжуємо насолоджуватися теплою осінню з дітками та творити незабутні моменти разом з БФ «Карітас Золочів УГКЦ»
Творчі завдання для діток це – можливість виражати свою фантазію та креативність, це дозволяє краще стимулювати уяву та відволікати себе від негативних думок. Тому разом з дітьми створювали картини з пластиліну, які огорнули яскравих барв з допомогою кмітливих та вмілих ручок наших діток.
#карітасукраїни#карітасзолочів#пдд#простірдружнійдодитини
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-23.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-24.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-25.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/12/image-26.jpeg)