Наш тижневий табір завершено!
Дякуємо нашим діткам, які відвідали наш табір і брали участь у всіх активностях, організованих для них. Похід на замок, майстер клас з приготування смачної піци, цікаві квести, велика гра та молитва з катехизаціями – все це приносило позитивні емоції для наших діток. В останній день діти з батьками мали виїзд на локацію у село Підгір‘я, де мали екскурсію по педагогічній фермі та сироварні. На завершення – пікнік, який закріпив всі враження та емоції діток.
Щасливі діти – щасливі аніматори!
#карітасукраїни#карітасзолочів#пдд
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/363988443_321501533552348_311985498113564285_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=kkDN5BdxhmMAX-SMp8M&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfBOQbpvz3_q8hL_WriaSF-d1t-e_QopFoM8a8ihdRDm6g&oe=64E4FA4D)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/363967878_321501536885681_3757191629667025027_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=GprneNflGb8AX8OYI72&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDrICrAvyfZa6Rg2y6Zptj3sek3hoHXI_5a1Uxbxes7Cg&oe=64E3E6E6)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/363442666_321501543552347_741866099374259276_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Jx1XcbhxvFMAX8MgaWc&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDnAfurOwZ0332p0MuzX32poseMQI9M-XVGk6D57k0axw&oe=64E34075)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/363430989_321501546885680_82484228805147752_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wH1AsKOpxwwAX9kzcea&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDVTovNfGRbvAiwoN3FCh9uXcZXSsk5lsvTNQjoUzBT7g&oe=64E4ADAB)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/364039002_321501520219016_7305791756051860782_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IxGTtWbtPhQAX_PgiCn&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDK7czNJ2XZN14RtpEhWOqa1UjNHojPXX8TdM0bxcLt4g&oe=64E48B17)