Мобільна бригада БФ «Карітас Золочів УГКЦ»
Мобільна бригада БФ «Карітас Золочів УГКЦ» у складі соціальних працівників та кризового менеджера, навідались до тимчасово переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни та перебувають у Золочівській лікарні. Надали їм теплу підтримку та необхідний набір продуктів.
Жінка разом із сином з Бахмуту, який втратив здатність ходити, продовжують бути неймовірно міцними та незламними, знаходячи силу і волю в душі, щоб подолати всі виклики, з якими спіткаються.
Наші працівники допомагають тим, хто потребує, даруючи надію та руку допомоги у важкі моменти.
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/366351857_328752689493899_8479602567597253327_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vf4YAgAD9xcAX-YOpa5&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfBj6uM93Z9bj_vXu4sEFb1gc2-SJFxTMn5VzhApB_uERg&oe=64E39D55)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/366933129_328748796160955_7960553677543346492_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=N7ajh_BRWuwAX_tcDse&_nc_oc=AQlVgfwpmIJm6xQKuKsIolER7_fQXitlmrI20_zljFbRDbHvG5kMmle-NqI5YteuiWo&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDM3zFHr4yz7rt6-n293R0ln6PM8Y6fKrvFoe5EaOebEw&oe=64E436D4)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/366503199_328752872827214_4323120030254521352_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7TjG7S1LxfoAX8eUGUj&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfBw1Vf5i5xT7JxXKLE9KGDjT2Gql5RZ-gEnx9T07CGosA&oe=64E34A6A)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/366936228_328748859494282_745257162816822324_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=88tUT15OIbYAX8P4RSu&_nc_oc=AQmEecCmJqGaagImg95j87-q7qIo9fjzKpZ56tG-UjYbEIT19qfXM4YdXnaGwyZ7tzo&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfAP36ZSbAhCgcIxFIBVhMlp21NbIq-xCbfyZKOe8Sahcw&oe=64E4473C)