День захисту дітей!
БФ « Карітас Золочів УГКЦ», реалізовуючи проекти «Надзвичайне реагування під час війни в Україні» та «Простори Дружні до Дитини у 16 містах України», провів захід до Дня Захисту Дітей, який відбувся 1 червня у молодіжному парку та при парафії Блаженного Миколая Чарнецького.
Головна мета Дня Захисту Дітей – залучення уваги суспільства до проблем, з якими стикаються діти, і підтримка розвитку дитячих прав. В часі війни цей день набуває ще більшої важливості, тому ми приділили свою увагу нашим місцевим та дітям ВПО.
Наші педагоги, психологи та аніматори організували квест з різноманітними завданнями, який пройшли діти, поділившись на команди. Згідно маршруту, команди відвідували різні локації з різноманітними майстер-класами, а також співали патріотичні пісні, проходили перешкоди та розмальовували одне одного аквагримом. Після закінчення дійства організатори вручили дітям грамоти за активну участь та пригостили малечу і батьків солодощами. Дякуємо всім дітками та батькам, які відвідали наше свято. Раді дарувати усмішку усім, хто до нас приходить та бере участь у наших заходах.
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/08/photo_5210694426073089648_y-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/08/zahid-do-dnya-zahystu-ditej-2-768x1024.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/08/zahid-do-dnya-zahystu-ditej-3-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/08/zahid-do-dnya-zahystu-ditej-1-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/08/photo_5210694426073089638_y-1024x768.jpg)