БФ «Карітас Золочів» виїжджає на локації!
Ми піклуємось про наших бенефіціарів, тому виїжджаємо на локації у села або невеличкі містечка де є невелика кількість вимушено переміщених осіб з вразливими категоріями, яким важко добиратися до нас на локацію у місто Золочів. Раз в місяць ми привозимо та видаємо те чого потребують: одяг, гарячі обіди, воду, засоби гігієни та все необхідне. Цього разу навідались у місто Глиняни та село Розворяни, адже розуміємо, що не в кожного є можливість приїхати до нас та отримати допомогу.
#карітасзолочів#caritasukraine#EmergencyAppeal23
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/340145136_1258127991790073_6621813357407494824_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/340153065_245684151258528_23663786815713328_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/340220670_1377667359732144_3274455235835067403_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/341010456_1241121449840380_6476225746532731989_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/341089676_733163331825899_4066990772727389466_n-1024x768.jpg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2023/07/341291659_2181817115344081_7401977934385085472_n-1024x772.jpg)