БФ «Карітас Золочів УГКЦ» відзначили Всесвітній день дитини у селі Сасів.
Щороку, 20 листопада, світ святкує Всесвітній день дитини. Цей день присвячений визнанню прав, добробуту та потенціалу кожної дитини. Як зазначається в документі, кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.
Педагоги разом з дітьми виготовили кулю, яка поділена на 3 частини, в кожній частині були певні завдання.
Ми раді дарувати дітям корисно проведений час, який дає їм новий досвід.
#карітасукраїни#карітасзолочів#пдд#простірдружнійдодитини
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-1.jpeg)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405767065_17943817112742291_2796852871792569952_n.jpg?stp=dst-jpg_p640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=8a6Zh2TXnCUAX_PDHcP&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDJoLlyMVRspUqm6-hFm8ktz3aS57kB8cAGmeObn9FFwQ&oe=65A0CB95)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-2.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-3.jpeg)