БФ «Карітас Золочів УГКЦ» продовжує надавати допомогу та турботу своїм бенефіціаріам. Мобільна група соціальних працівників, зокрема, відвідала село Неслухів та місто Кам’янка-Бузька, привозячи значний обсяг допомоги із Польщі.
У складі цих благодійних наборів, які розподілені серед 42 сімей ВПО з числа вразливих категорій, входили не лише продукти харчування, а й необхідні засоби гігієни. Це ще один приклад великодушності та готовності допомагати в усіх аспектах життя.
БФ «Карітас Золочів УГКЦ» підтверджує свою відданість служінню та готовність допомагати всім тим, хто потребує підтримки. Наша ініціатива створює реальні можливості для полегшення життя людей у найважчих ситуаціях.
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-38.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-39.jpeg)
![](https://caritas-zolochiv.org/wp-content/uploads/2024/01/image-40.jpeg)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410969533_396609089374925_6456331681834103791_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=Y5SDckaaCRsAX95QyAv&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfAYZCyCzO3t6ML2Go81IepWHTUoJd1gozi4tc7FdrFpeA&oe=65A1A72F)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410990848_396609146041586_6083084437025061938_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=jxQynwYGd4oAX-pDOIY&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfBNwaZGxPKOs6QbtaPCUqHAOCPIncN0rQiM90xY9hDEqg&oe=65A01DBF)